O nas

Stream Extension

Chcesz w pełni wykorzystać potencjał reklamy online? Dobrze trafiłeś!

Stream Extension to zespół doświadczonych ekspertów, którzy dzięki autorskiej technologii pomagają reklamodawcom, wydawcom oraz twórcom efektywnie wykorzystywać potencjał reklamy online. Planujemy i realizujemy kampanie z wykorzystaniem najskuteczniejszych formatów reklamowych w internecie (wideo online, audio online, display). Stworzyliśmy również autorską platformę do monetyzacji treści wideo – VideoExchanger.

Co nas wyróżnia? Łączymy doświadczenie w planowaniu oraz realizacji kampanii reklamowych w internecie z projektowaniem i rozwojem produktów technologicznych dla branży reklamy digital.

Nasze kompetencje, wiedzę z obszaru marketingu cyfrowego oraz narzędzia, jakimi dysponujemy wykorzystujemy do rozwoju Twojego biznesu.

  • Jesteś Reklamodawcą? Zaplanuj i zrealizuj z nami skuteczną kampanię online z wykorzystaniem najskuteczniejszych formatów reklamowych w internecie (wideo online, audio online, display).
  • Jesteś Wydawcą? Dołącz do naszych serwisów partnerskich i zacznij zarabiać dzięki reklamie. Wypróbuj również platformę Video Exchanger i pozwól, aby Twoje treści wideo generowały zysk.
  • Tworzysz materiały wideo? Wypróbuj platformę do monetyzacji contentu VideoExchanger i zacznij zarabiać na swojej pasji.
what we do

Services we’re offering

WEB DESIGNING

Item content. Click the edit button to change this text.

Web development

Item content. Click the edit button to change this text.

Web application

Item content. Click the edit button to change this text.

Digital marketing

Item content. Click the edit button to change this text.

We Envision & Transofrm
Your Business

professional people

Meet expert team