Kampania w social mediach

Zaplanuj i zrealizuj
ze Stream Extension skuteczną kampanię w social media

Napisz do nas

[email protected]

Czy wiesz, że wydatki na reklamę w social mediach w 2022 roku wzrosły o 3,6% w stosunku do zeszłego roku i stanowiły 16,4% wszystkich wydatków na reklamę digital?

Czym jest kampania w scoial mediach?

Kampania w mediach społecznościowych to zaplanowany zestaw działań mających na celu promowanie produktów, usług lub marki za pośrednictwem platform społecznościowych, takich jak m.in. Facebook, Instagram, X (dawniej Twitter), LinkedIn, TikTok.

Jakie są zalety kampanii w social mediach?

  • Duży zasięg. Platformy społecznościowe, takie jak Facebook, Instagram czy Twitter, przyciągają ogromne rzesze użytkowników. Z mediów społecznościowych korzysta już 71% Polaków (wzrost o 3% w stosunku do 2021 roku).
  • Precyzyjne targetowanie. Media społecznościowe pozwalają na dokładne określenie grupy docelowej na podstawie wieku, płci, zainteresowań, zachowań online i wielu innych kryteriów.
  • Zwiększenie zaangażowania. Kampanie w mediach społecznościowych często generują interakcje, takie jak polubienia, udostępnienia i komentarze, co zwiększa zaangażowanie społeczności wokół marki.
  • Analiza i dostosowanie. Platformy społecznościowe oferują narzędzia do monitorowania wyników kampanii. Pozwala to na bieżąco dostosowywać strategię i efektywnie reagować na zmiany w zachowaniach użytkowników.

Zaplanuj i zrealizuj z nami efektywną kampanię w social mediach.